טיפול טבעי במיגרנה

טיפול במיגרנה וכאבי ראש – ממה נובע כאבי ראש?

אורח חייו של האדם המודרני הוא עמוס לאין שיעור ומורכב ממגוון רחב של משימות, מטלות והתרוצצויות. שעות העבודה הרבות יחד עם גידול הילדים ודאגה למשפחה מביא הרבה אנשים לכדי ירידת מתח ותחושה גדולה מאוד של עייפות וייאוש, מה שיכול ליצור השלכות גופניות ובריאותיות כמו מיגרנות. כמו כן, התזונה הלקויה, חוסר בפעילות גופנית, ושעות רבות מול המחשב יכולים לגרום גם הם להתפתחות והתפרצות של מיגרנות. סביבה נוספת שיכולה לגרום לכך היא בעיות בריאותיות שונות או שינויים גופניים שמביאים להתפתחות מיגרנה.

מהי מיגרנה ולמה צריך לקבל טיפול במיגרנה

מיגרנה היא למעשה צורה של כאב ראש אינטנסיבי יותר שגורמת למרבית מערכות הגוף להיות מושבתות ובכך מגבילה את פעילותו של האדם לפעמים עד כדי השבתה. מיגרנה יכולה להיות מלווה ברגישות לאור, לריחות, למגע כלשהו וכדומה ומשפיעה על מצב הרוח הנפשי ועל שגרת יום נורמטיבית.

אתם לא לבד בכאב הראש שלכם !

כיצד מקבלים טיפול במיגרנות:

מכיוון שהמיגרנות הן בעיה נפוצה, טיפול במיגרנות הוא מגוון ומתחלק למעשה לטיפול תרופתי או טיפול טבעי במיגרנה. טיפולים אלו יכולים להתייחס אל מכלול הבעיה ואל הגורמים למיגרנה ויכולים למנוע את היווצרותה ולהקל על הכאב שנגרם כתוצאה ממנה.

טיפול במיגרנות תרופתי ילווה בדרך כלל בתופעות לוואי, מכיוון שכדורים נגד מיגרנה הם חזקים ובמשך הזמן הגוף מפתח אליהם עמידות. טיפול טבעי במיגרנה לעומת זאת, יהיה כזה שימנע את היווצרות המיגרנה עוד טרם התפתחותה, בכך שיטפל בגורמים שמביאים להיווצרותה, כמו רעלים בגוף, תפריט מאוזן, הימנעות מטריגרים וכדומה.

כמו כן, ניתן לשלב בין טיפול טבעי במיגרנה לטיפול התרופתי קונבנציונאלי ובאופן זה, משמש הטיפול הטבעי כטיפול תומך, אשר מסייע למערכת הריפוי הפנימית. חשוב לציין כי התרופות הטבעיות הן תרופות טבעיות שניתן ליטול אותן, במקרים בהם לא ניתן ליטול תרופות אחרות כמו במצב של היריון, סכרת, לחץ דם, רגישות לכדורים מסוימים וכדומה.

צרו קשר למידע נוסף על טיפל במיגרנה,

בימים שבהם אנחנו נמצאים בלחצים תמידיים בעבודה ולעיתים כאבי הראש יכולים להיות פסיכוסומטיים \ עקב לחצים – חשוב מאוד לקבל את הייעוץ והטיפול הנכון מפיו של מומחה למיגרנות וכאבי ראש, כידוע, כיום קיימים סוגים רבים של כאבי ראש – על מנת שאתה תוכל לדעת איזה סוג של כאב ראש יש לך בכדי שתקבל את הטיפול המתאים צרו עמנו קשר כעת.

טיפול במיגרנה יכול להיות לא יעיל אם לא מוצאים את הטיפול הנכון – לקבלת מידע נוסף על פתרון למיגרנה צרו עמנו קשר כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם עוד היום !

לכל המאמרים באתר : http://km-homeo.co.il/blog/

 

 

 

 

 

 

 

 

צרו קשר בטלפון 03-9786650