טיפול במיגרנה כרונית

אין ספק כי טיפול במיגרנה כרונית קשה יכול להיות דבר מאתגר משל עצמו – הרבה מאוד אנשים לא יודעים עד כמה מיגרנה יכולה להחמיר עם הזמן אם לא מטפלים בזה בצורה הנכונה, מיגרנה יכולה להיות דבר מאוד מתסכל ומדכא והבחירה בטיפול הנכון היא ההתחלה לפתרון של הבעיה –

בפגישה נברר את הסיבה, הגורמים והמאפיינים של כאבי הראש או המיגרנה. אין משמעות רבה ל"כותרת" של המחלה (למשל אסתמה או מיגרנה), ולכן אין גם תרופה ספציפית למחלה מסוימת. ההומיאופתיה מתייחסת למכלול האדם בנוסף לתלונה המרכזית,, לכן מבררים על כל הסימפטומים הנפשיים והפיזיולוגיים, תכונות האופי, הרגלי התזונה, הרגישויות, ההיסטוריה הרפואית וכיו"ב.

אורח חייו של האדם המודרני הוא עמוס לאין שיעור ומורכב ממגוון רחב של משימות, מטלות והתרוצצויות. שעות העבודה הרבות יחד עם גידול הילדים ודאגה למשפחה מביא הרבה אנשים לכדי ירידת מתח ותחושה גדולה מאוד של עייפות וייאוש, מה שיכול ליצור השלכות גופניות ובריאותיות כמו מיגרנות. כמו כן, התזונה הלקויה, חוסר בפעילות גופנית, ושעות רבות מול המחשב יכולים לגרום גם הם להתפתחות והתפרצות של מיגרנות. סביבה נוספת שיכולה לגרום לכך היא בעיות בריאותיות שונות או שינויים גופניים שמביאים להתפתחות מיגרנה – מיגרנה כרונית היא תופעה שצריך לטפל בה במיוחד אם מדובר על מיגרנה חזקה !

לעוד מאמרים בנושא טיפול במיגרנה כרונית : http://km-homeo.co.il/blog/