טיפול בכאב ראש

למה צריך לקבל טיפול בכאב ראש וממה זה נובע?

אחת הבעיות המרכזיות של האדם המודרני הוא עומס יתר של משימות ולחץ נפשי ומנטאלי גבוה. כמו כן, האדם המודרני נוטה לעשות פחות פעילות גופנית והוא נגיש לתזונה לקויה ונוצצת, מה שיוצר מגוון רחב של בעיות. כל אלו מתנקזים לתופעה מרכזית ושכיחה בקרב בני האדם והיא כאבי הראש. כאבי הראש יכולים להיות מטרד משמעותי מאוד, במיוחד כאשר הם חוזרים ונשנים. מרבית האנשים שרוצים לקבל טיפול בכאב ראש ייטלו תרופה לשיכוך כאבים או ילכו לישון על מנת להיפטר מכאב הראש, אבל אם לא מטפלים בשורש הבעיה כאבי הראש חוזרים ועל כך יעידו רוב הסובלים מכאבי ראש.

 

טיפול בכאבי ראש – כיצד ניתן לטפל בכאב ראש?

טיפול בכאב ראש מתחיל בראש ובראשונה מאבחון הבעיה. בשלב הראשון יש לבחון את המדדים הבריאותיים של האדם, הכוללים בדיקות דם כלליות ובעת הצורך גם בדיקות ממוקדות יותר. לאחר מכן יש לבחון את השגרה של האדם: כמה זמן הוא מבלה מול המחשב, כמה פעילות גופנית הוא עושה, מה התפריט הממוצע שלו וכו'. כמו כן, יש לבחון מהם הטריגרים שמובילים לכאבי הראש, האם זה קשור למצב הורמונאלי מסוים כמו בשעת ווסת אצל נשים, או האם זה קשור להשפעות של מזג האוויר, אמצעי חימום או קירור ביתיים וכדומה.

טיפול בכאבי ראש כרוניים

לאחר בירור מאפייני כאב הראש, ניתן לקבל טיפול בכאבי ראש בשני אופנים: הראשון הוא טיפול תרופתי והשני הוא טיפול טבעי הומיאופתי. טיפול בכאבי ראש באופן תרופתי לא תמיד פותר את הבעיה עצמה ומגיע עם מגוון תופעות לוואי, בעוד שטיפול הומיאופתי יתייחס לגורמים נוספים ויוכל להביא מזור כבר בטיפול הראשון. הטיפול ההומיאופתי מורכב מתרופות שנרקחות באופן אישי לכל אחד ואחת, באופן שיתאים למאפייני ההתקפים של כאב הראש שהם חווים ובאופן שמשלים את פעילות מערכות הגוף השונות.

לעיתים כאבי ראש כרוניים יכולים להיות פסיכוסומטיים – בכדי לקבל ייעוץ אצל נוירולוגים מקצועיים צריכים תמיד לבדוק היכן נמצאים הרופאים הטובים ביותר.

טיפול בכאבי ראש – יצירת קשר

יש לכם שאלות נוספות על טיפול בכאבי ראש ? רוצים לקבל מידע נוסף על טיפול טבעי במיגרנות ולהזמין תור לייעוץ ?

התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשמח לענות לכם על כל שאלה שיש לכם על טיפול בכאבי ראש.

 

למידע נוסף על כאבי ראש ברשת לחצו על הקישור וקבלו מידע נוסף.